Топ продажів

Популярні Категорії

Каталог найбільш затребуваних товарів. Найкраще співвідношення ціни та якості від всесвітньо відомих брендів.

Всі категорії

Новинки

Наші бренди

POSUDA.UA – унікальний проект, де представлені товари провідних світових виробників у галузі посуду та кухонного інвентарю. Відомі кожному європейцю марки - BergHOFF, Roesle, Emsa, La Rochere, Big Green Egg та інші стануть ближче до вас і знайдуть свого покупця.

 Унікальність нашого інтернет-магазину полягає в першу чергу в тому, що весь представлений посуд завезений в Україну безпосередньо від виробників з Бельгії, Німеччини, Нідерландів, Франції, а також Канади та США. Ми - офіційний ексклюзивний дистриб'ютор торгових марок, що представлені на сайті.

 Таким чином, розміщуючи замовлення в нашому інтернет-магазині посуду, ви гарантовано отримуєте якісний товар «з перших рук» та виключаєте можливість отримати підробку.

 Інтернет-магазин POSUDA.UA та роздрібні магазини BergHOFF є єдиною торговою мережею на території України. Весь асортимент товару, що представлений на сайті, ви можете знайти, відвідавши наші магазини у Києві та регіонах.

 Крім того, кожен покупець має право розраховувати на уважне до себе ставлення та висококласний сервіс. Обравши POSUDA.UA, ви гарантовано отримаєте кваліфіковану консультацію менеджера з будь-якого питання: від інформації про посуд, до його експлуатації. За потреби з вами зв'яжеться технолог-методист з величезним досвідом роботи у цій сфері. Свою покупку ви отримаєте в обумовлений час, без затримок і непотрібних хвилювань. Де б ви не знаходилися, наша служба доставки приємно порадує вас своєю пунктуальністю та старанністю.

 І, звичайно, POSUDA.UA несе відповідальність за якість пропонованого товару. При покупці вам обов'язково вручать гарантійний талон та необхідні для участі у бонусній програмі документи. Ви можете не сумніватися, що у разі будь-яких питань, ми докладемо максимум зусиль для їх вирішення.

Читати все